ZAPISZ SIĘ DO PROGRAMU, WYBIERZ SWÓJ PLAN I KORZYSTAJ ZE STAŁEGO RABATU! Skontaktuj się na z nami przez:  sales@holaguapo.eu lub TUTAJ

ZAPISZ SIĘ DO PROGRAMU, WYBIERZ SWÓJ PLAN I KORZYSTAJ ZE STAŁEGO RABATU! Skontaktuj się na z nami przez:  sales@holaguapo.eu lub TUTAJ

Warunki udziału w programie:
1. Udział w programie jest bezpłatny i nie wymaga opłat abonamentowych.

2. W celu przystąpienia do programu wymagane jest podpisanie umowy z wybraniem odpowiedniego planu:
HOLABONAMENT MIESIĘCZNY - warunkiem do otrzymania rabatu jest złożenie minimum 3 (trzech) zamówień w ciągu 3 (trzech) następujących po sobie miesięcy. Umowa może być podpisana na 3, 6, 9 lub 12 miesięcy. Minimalna ilość zamówień odpowiednia jest do okresu obowiązywania umowy (np. 3 miesiące = 3 zamówienia itd.) Minimalna ilość produktów ze znakowaniem w ramach jednego zamówienia - 50 szt. Minimalna wartość jednego zamówienia - 1500,- zł netto (tysiąc pięćset złotych).
HOLABONAMENT KWARTALNY - warunkiem do otrzymania rabatu jest złożenie minimum 3 (trzech) zamówień w ciągu 3 (trzech) następujących po sobie kwartałów. Umowa może być podpisana na 12 miesięcy. Minimalna ilość produktów ze znakowaniem w ramach jednego zamówienia - 100 szt. Minimalna wartość jednego zamówienia - 3000,- zł netto (trzy tysiące złotych).

3. Dopuszcza się możliwość złożenia więcej niż jednego zamówienia miesięcznie lub kwartalnie w ramach wybranego planu. Nie ma możliwości przełożenia zamówienia na miesiąc lub kwartał kolejny, jeśli nie zostało złożone żadne zamówienie w miesiącu lub kwartale aktualnym - jest to równoznaczne z utratą rabatu. Jeśli nie zostanie złożone zamówienie zgodnie z wybranym pakietem na koniec okresu rozliczeniowego zostanie wystawiona faktura korygująca wyrównująca ceny ze złożonych zamówień z niepełnego pakietu to cen katalogowych.

4. Rabat naliczany jest przy każdym zamówieniu od cen katalogowych poszczególnych produktów. Nadruki logo wyceniane są indywidualnie w oparciu o rodzaj nadruku i typ logotypu. Wysokość rabatu wygląda następująco dla wszystkich planów:
- 20% na towar
- 10% na znakowanie

5. Transport - gratis w jedno miejsce na terenie Polski (z wyjątkiem palety).

6. Oferta jest ważna do 31.12.2024.

7. Forma płatności - przedpłata 100%. Płatność musi nastąpić w tym samym miesiącu, w którym zostało złożone zamówienie (dotyczy obu planów). Istnieje możliwość uzgodnienia indywidualnych warunków. 

8. Promocja nie łączy się z innymi ofertami rabatowymi lub indywidualnymi.

Przeskocz z impetem w Nowy Rok!
Potrzebujesz stałej dostawy upominków reklamowych? A może zależy Ci na regularnych kosztach dla firmy ze względów podatkowych? Jeśli tak to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Oto HOLABONAMENT czyli abonament na gadżety! Zamawiaj artykuły promocyjne regularnie a otrzymasz stały rabat aż 30%, w tym 20% na towar i 10% na znakowanie oraz dodatkowo transport gratis. Nasza fantastyczna obsługa oczywiście w pakiecie! 

Wybierz plan, który najbardziej Ci odpowiada:
HOLABONAMENT MIESIĘCZNY - minimum 1 zamówienie miesięcznie przez okres 3 kolejnych miesięcy lub więcej z umową na 3, 6, 9 lub 12 miesięcy.
HOLABONAMENT KWARTALNY - minimum 1 zamówienie kwartalnie przez okres 4 kolejnych kwartałów z umową na 12 miesięcy.

Oferta dotyczy katalogów: HIDEA, ROYAL DESIGN, EASY GIFTS, LOOK IN, VOYAGER, MORE THAN GIFTS

Katalogi możesz obejrzeć również TUTAJ 

Zapisz się na NEWS!letter

Szybki kontakt:

+48 668 828 824

holaguapo@holaguapo.eu

 

EVENTY I REKLAMA

W WERSJI

P R E M I U M

 

Copyright @ holaguapo 2018-2022