Długopisy ze słomy pszenicznej

Ekologiczne długopisy wykonane ze słomy pszenicznej w różnych kolorach i formach, z dodatkowymi elementami (np. metalowymi).

ZAMÓW 

 

 

TOP PRODUKT

KULTOWA MARKA BODUM JUŻ W OFERCIE!

Nowość w ofercie! Wprowadzamy do sprzedaży produkty kultowej szwajcarskiej marki BODUM, która znana jest z wyjątkowego designu oraz funkcjonalności. Do wyboru mamy klasyki i nowości - dzbanki do herbaty, ekspresy i zaparzacze do kawy, szklanki, kubki, filiżanki, termosy, butelki i wiele innych.

Wszystkie produkty można oznakować logotypem. To może być idealny, nietuzinkowy i elegancki prezent dla Twoich klientów. 

Obejrzyj katalog TUTAJ, wybierz swój produkt i ZAMÓW

 

MULTI KABEL Mr BIO (biodegradable)

Adapter zasilający z łączami Lightning, micro USB, USB typ C oraz opatentowanym zestawem USB i USB typu C. Produkt jest wykonany z tworzywa biodegradowalnego, a jego przewody okala elastyczny i wodoodporny papierowy oplot DUPONT ™ Tyvek ®.  Mr BIO łączy doskonałą wydajność z konstrukcją wykorzystującą materiały, które łatwo ulegają biodegradacji lub są zdatne do recyclingu. 

ZAMÓW

 

Bambusowy kubek podróżny

Bambusowy kubek podróżny 350 ml z korkowym wieczkiem i obręczą.

ZAMÓW 

 

 

Głośnik bezprzewodowy 3W ze słomy pszenicznej

Głośnik bezprzewodowy BT 5.0 3W, posiada funkcję odbierania połączeń oraz czytnik kart micro SD (nie dołączona), wbudowany mikrofon, gniazdo USB, bateria 300 mAh, zasięg do 10 m, ładowany przez USB, kabel micro USB w komplecie.

ZAMÓW 

 

 

Bambusowy brelok do kluczy z kablami do ładowania telefonu

Bambusowy brelok do kluczy, kabel do ładowania z 3 końcówkami: USB, typu C oraz 2 w 1 (micro USB oraz kompatybilną z urządzeniami iOS).

ZAMÓW 

 

 

Bambusowy hub USB 2.0

Bambusowy hub USB 2.0 z 3 portami do ładowania urządzeń. 

ZAMÓW 

Stojak - ładowarka bezprzewodowa na telefon

Ładowarka bezprzewodowa 10W z funkcją szybkiego ładowania, stojak na telefon, działa z telefonami posiadającymi możliwość ładowania indukcyjnego, kabel micro USB w komplecie.

ZAMÓW 

 

 

Sprawdź najnowsze trendy i produkty promocyjne. 

Wszystkie produkty możesz zamówić TUTAJ

 

 

Zapisz się na NEWS!letter

Szybki kontakt:

+48 668 828 824

holaguapo@holaguapo.eu

 

EVENTY I REKLAMA

W WERSJI

P R E M I U M

 

Copyright @ holaguapo 2018-2022