Copyright @ holaguapo 2018-2022

EVENTY I REKLAMA

W WERSJI

P R E M I U M

+48 668 828 824

holaguapo@holaguapo.eu

 

Szybki kontakt:

Zapisz się na NEWS!letter

„Firma HOLA GUAPO dba o swoich klientów i stara się dostarczać swoje usługi na najwyższym poziomie. (…) Z pełnym przekonaniem możemy polecić HOLA GUAPO jako godnego Partnera Biznesowego.” – Amadeus Polska Sp. z o.o.

„HOLA GUAPO była odpowiedzialna za organizację m.in. gali świątecznej dla blisko 500 uczestników oraz wybrana jako dostawca materiałów promocyjnych w ramach programu Funduszy Norweskich. Za każdym razem firma wywiązała się w sposób profesjonalny, terminowy, wykazując się dużą dbałością o szczegóły.” – Ambasada Królestwa Norwegii, Dział Handlowy.

„Working with HOLA GUAPO was a fantastic experience.” -  GIE Media, USA. 

¡HOLA GUAPO!

(czyt. „ola guapo”) – to takie swobodne, bardzo przyjacielskie powitanie hiszpańskie a znaczy tyle co „Witaj przystojniaku!” Całkiem fajnie usłyszeć to na powitanie, prawda?

Tak, jesteśmy miłośnikami podróży i nic nie sprawia nam większej frajdy niż poznawanie nowych miejsc, kultur i języków. Lubimy obserwować świat i czerpać z niego to, co najlepsze. Równie świetnie czujemy się w świecie reklamy, promocji oraz organizacji imprez.

Firma powstała w 2010 roku i obecnie zajmujemy się głównie dystrybucją produktów promocyjnych oraz specjalizujemy się w organizacji różnego rodzaju eventów dla firm: konferencji, prezentacji typu road show, targów jak również imprez rozrywkowych i spotkań integracyjnych.

Dlaczego my? Na pewno dlatego, że działamy kompleksowo. Eventy, konferencje, targi? Reklama czy materiały promocyjne? To wszystko załatwisz w jednym miejscu!

Jeśli szukasz niebanalnych pomysłów i cenisz profesjonalną współpracę w przyjemnej atmosferze to znalazłeś to, czego szukasz.

W 2020 roku obchodziliśmy 10-te urodziny. Z okazji jubileuszu ale również sytuacji epidemicznej, w której się znaleźliśmy wraz ze wszystkimi konsekwencjami stworzyliśmy  film „OTWARCI NA JUTRO” z podziękowaniem za nieustające inspiracje oraz z nadzieją na dobrą przyszłość dla nas wszystkich.

Kliknij na zdjęcie aby obejrzeć film.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do współpracy!

 

 

                           

                                          Właściciel

 „HOLA GUAPO pomogła nam zrealizować część udogodnień dla pasażerów oraz dostawę niektórych materiałów operacyjnych potrzebnych do codziennej pracy. Polecamy zarówno firmom z branży lotniczej jak też innym szukającym lojalnego, odpowiedzialnego partnera w biznesie.” – EMIRATES, Oddział w Polsce.

 „Współpraca z HOLA GUAPO to zawsze dla nas przyjemność. Jest to jedna z najlepszych firm na rynku, z którymi mamy okazję pracować.” – NOVASOL Polska Sp. z o.o.

„Jesteśmy usatysfakcjonowani z poziomu świadczonych usług na każdym etapie współpracy. Naszego kontrahenta cechuje bardzo dobra znajomość branży, zaangażowanie, elastyczność oraz szybka reakcja na bieżące potrzeby.” – ERGO Ubezpieczenia Podróży AG

„Pan Marcin jest osobą, z którą bardzo dobrze się współpracuje, gdyż znając specyfikę naszej firmy, sam daje różne pomysły i sugeruje rozwiązania. Wszystkie zlecenia są zgodnie z ustaleniami i terminowo.” – HERTZ GSA w Polsce. 

 „Zawsze z podziwem patrzymy na Państwa zaangażowanie w każdy projekt, ten mały i ten duży, bez wyjątku” – FJORD LINE GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. 

 „Na każdym polu naszej współpracy agencja HOLA GUAPO wykazywała się zaangażowaniem, profesjonalizmem i rzetelnością. Cenimy ich za indywidualne podejście do klienta, niestandardowe myślenie poparte wiedzą i doświadczeniem.” – EUROPARK Sp. z o.o. 

„Wszystkie zamówienia zlecone HOLA GUAPO cechuje szybka, profesjonalna i bezproblemowa realizacja. Warta podkreślenia jest znajomość specyfiki naszej branży i kreatywne podejście w doborze odpowiednich produktów reklamowych, co niewątpliwie stanowi wartość dodaną do naszej współpracy.” - PROFITRAVEL

 „Współpraca w zakresie usług reklamowych przebiegała bezproblemowo, a agencja dała się poznać jako sumienny partner, cechujący się terminowością oraz najwyższym poziomem świadczonych usług.” – PROTEA Sp. z o.o. 

REFERENCJE