REFERENCJE

 „Współpraca w zakresie usług reklamowych przebiegała bezproblemowo, a agencja dała się poznać jako sumienny partner, cechujący się terminowością oraz najwyższym poziomem świadczonych usług.” – PROTEA Sp. z o.o. 

„Wszystkie zamówienia zlecone HOLA GUAPO cechuje szybka, profesjonalna i bezproblemowa realizacja. Warta podkreślenia jest znajomość specyfiki naszej branży i kreatywne podejście w doborze odpowiednich produktów reklamowych, co niewątpliwie stanowi wartość dodaną do naszej współpracy.” - PROFITRAVEL

 „Na każdym polu naszej współpracy agencja HOLA GUAPO wykazywała się zaangażowaniem, profesjonalizmem i rzetelnością. Cenimy ich za indywidualne podejście do klienta, niestandardowe myślenie poparte wiedzą i doświadczeniem.” – EUROPARK Sp. z o.o. 

 „Zawsze z podziwem patrzymy na Państwa zaangażowanie w każdy projekt, ten mały i ten duży, bez wyjątku” – FJORD LINE GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. 

„Pan Marcin jest osobą, z którą bardzo dobrze się współpracuje, gdyż znając specyfikę naszej firmy, sam daje różne pomysły i sugeruje rozwiązania. Wszystkie zlecenia są zgodnie z ustaleniami i terminowo.” – HERTZ GSA w Polsce. 

„Jesteśmy usatysfakcjonowani z poziomu świadczonych usług na każdym etapie współpracy. Naszego kontrahenta cechuje bardzo dobra znajomość branży, zaangażowanie, elastyczność oraz szybka reakcja na bieżące potrzeby.” – ERGO Ubezpieczenia Podróży AG

 „Współpraca z HOLA GUAPO to zawsze dla nas przyjemność. Jest to jedna z najlepszych firm na rynku, z którymi mamy okazję pracować.” – NOVASOL Polska Sp. z o.o.

 „HOLA GUAPO pomogła nam zrealizować część udogodnień dla pasażerów oraz dostawę niektórych materiałów operacyjnych potrzebnych do codziennej pracy. Polecamy zarówno firmom z branży lotniczej jak też innym szukającym lojalnego, odpowiedzialnego partnera w biznesie.” – EMIRATES, Oddział w Polsce.

¡HOLA GUAPO!

(czyt. „ola guapo”) – to takie swobodne, bardzo przyjacielskie powitanie hiszpańskie a znaczy tyle co „Witaj przystojniaku!” Całkiem fajnie usłyszeć to na powitanie, prawda?

Tak, jesteśmy miłośnikami podróży i nic nie sprawia nam większej frajdy niż poznawanie nowych miejsc, kultur i języków. Lubimy obserwować świat i czerpać z niego to, co najlepsze. Równie świetnie czujemy się w świecie reklamy, promocji oraz organizacji imprez.

Firma powstała w 2010 roku i obecnie zajmujemy się głównie dystrybucją produktów promocyjnych oraz specjalizujemy się w organizacji różnego rodzaju eventów dla firm: konferencji, prezentacji typu road show, targów jak również imprez rozrywkowych i spotkań integracyjnych.

Dlaczego my? Na pewno dlatego, że działamy kompleksowo. Eventy, konferencje, targi? Reklama czy materiały promocyjne? To wszystko załatwisz w jednym miejscu!

Jeśli szukasz niebanalnych pomysłów i cenisz profesjonalną współpracę w przyjemnej atmosferze to znalazłeś to, czego szukasz.

W 2020 roku obchodziliśmy 10-te urodziny. Z okazji jubileuszu ale również sytuacji epidemicznej, w której się znaleźliśmy wraz ze wszystkimi konsekwencjami stworzyliśmy  film „OTWARCI NA JUTRO” z podziękowaniem za nieustające inspiracje oraz z nadzieją na dobrą przyszłość dla nas wszystkich.

Kliknij na zdjęcie aby obejrzeć film.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do współpracy!

 

 

                           

                                          Właściciel

„Working with HOLA GUAPO was a fantastic experience.” -  GIE Media, USA. 

„HOLA GUAPO była odpowiedzialna za organizację m.in. gali świątecznej dla blisko 500 uczestników oraz wybrana jako dostawca materiałów promocyjnych w ramach programu Funduszy Norweskich. Za każdym razem firma wywiązała się w sposób profesjonalny, terminowy, wykazując się dużą dbałością o szczegóły.” – Ambasada Królestwa Norwegii, Dział Handlowy.

„Firma HOLA GUAPO dba o swoich klientów i stara się dostarczać swoje usługi na najwyższym poziomie. (…) Z pełnym przekonaniem możemy polecić HOLA GUAPO jako godnego Partnera Biznesowego.” – Amadeus Polska Sp. z o.o.

Zapisz się na NEWS!letter

Szybki kontakt:

+48 668 828 824

holaguapo@holaguapo.eu

 

EVENTY I REKLAMA

W WERSJI

P R E M I U M

 

Copyright @ holaguapo 2018-2022