OPIS

Nowoczesne rozwiązanie dla współczesnych problemów – mobilny i modyfikowalny system pomiaru temperatury ze stelażem i zestawem ścian działowych.

System, który pozwala na automatyczny pomiar temperatury, wykorzystując kamery z termometrem i umożliwia błyskawiczną identyfikację oraz wyodrębnienie osób potencjalnie chorych wśród całych grup ludzi.

Aby zminimalizować ryzyko niekontrolowanego ruchu osoby potencjalnie chorej, w urządzeniu zastosowano zaawansowane oprogramowanie, które wpierw wykrywa twarze, a dopiero potem dokonuje pomiaru temperatury. Wynik jest zestawiany z progiem ustawionym w konfiguracji. Operator systemu zostaje powiadomiony alarmem w razie jego przekroczenia. Dzięki temu, w przeciwieństwie do typowej termowizji, kamera do mierzenia temperatury nie reaguje na przedmioty o podwyższonej ciepłocie, jak np. kubek z gorącym napojem czy pracujące urządzenia elektroniczne.

Poza systemem pomiaru temperatury to rozwiązanie obejmuje również nowoczesny, mobilny stelaż wykonany z aluminium oraz zestaw ścian działowych. Dzięki temu montaż stanowiska kontroli jest łatwy i szybki, a także nie wymaga ingerencji w konstrukcję budynku. Z kolei modyfikowalny układ ścianek nadaje systemowi większą mobilność oraz dodatkowo służy jako przestrzeń dla materiałów marketingowych.

ZALETY

- kamery z termometrem zapewniają ograniczenie kontaktu między personelem a osobami wchodzącymi na teren przedsiębiorstwa.
- nowoczesne oprogramowanie pozwala na błyskawiczną identyfikację osób z gorączką za sprawą automatycznego wykrywania twarzy oraz szybkiego pomiaru temperatury.
- modułowy charakter konstrukcji nadaje stanowisku kontroli znacznej mobilności i pozwala na łatwy montaż w dowolnej konfiguracji.
- ścianki modułowe pozwalają na umieszczenie na nich dowolnego zadruku, w tym instrukcji czy materiałów marketingowych.
Dodatkowo – oferujemy montaż oraz instalację w wybranym miejscu na terenie całej Polski w ciągu 48 godzin.

DLA KOGO

Kamery do mierzenia temperatury dedykujemy wszystkim miejscom o dużej liczbie pracowników oraz wysokiej rotacji osób, takich jak:
- galerie handlowe i punkty usługowe
- zakłady produkcyjne
- biura, urzędy, szkoły
- siłownie i kluby fitness
- dworce oraz lotniska

WYCENY dokonujemy indywidualnie - produkt na zamówienie.

ZAPYTAJ O PRODUKTY

SYSTEMY TERMOWIZYJNE

ZAMÓWIENIA można złożyć poprzez:
e-mail: sales@holaguapo.eu
telefon: +48 668 828 824

KORONA            PAKIET

Zapisz się na NEWS!letter

Szybki kontakt:

+48 668 828 824

holaguapo@holaguapo.eu

 

EVENTY I REKLAMA

W WERSJI

P R E M I U M

 

Copyright @ holaguapo 2018-2022