BESTSELLERY

Najpopularniejsze produkty w ciągłej sprzedaży. 

Wszystkie produkty możesz zamówić  TUTAJ.

 

 

Butelka na napoje UTAH

Szczelna butelka do picia z Tritanu ™ z metalową zakrętką i opaską do przyczepienia n[. do torby czy plecaka, nie zawiera BPA. Pojemność: 500 ml. Dostępna w pięciu kolorach.

ZAMÓW 

 

 

Głośnik ROUND BASS

Głośnik 4.2 Bluetooth z ABS, z korpusem pokrytym farbą imitującą gumę oraz diodą LED. Posiada akumulator litowy 450mAh, port na kartę SD oraz wyjście AUX/USB. Moc 3W/30hm/ 5V. Czas odtwarzania ok. 3h. 

ZAMÓW 

 

 

Ładowarka wielofunkcyjna XOOPAR "ILO"

Posiada cztery końcówki: USB, micro-USB, iPad i iPhone. Wykonana z wysokiej jakości akrylu główka podświetlana jest światłem LED by uwydatnić logo podczas ładowania. 

ZAMÓW 

 

 

ŻEL ANTYBAKTERYJNY

Żel do mycia rąk bez użycia wody stworzony na bazie unikalnej receptury zawierającej połączenie alkoholu i substancji nawilżających dla jeszcze skuteczniejszej walki z bakteriami i wirusami. Dzięki zawartości gliceryny i ekstraktu nawilżającego z aloesu kosmetyk nie tylko czyści i dezynfekuje ręce, ale także nawilża i je zapewniając odpowiednią pielęgnację. Czyści skórę dłoni bez użycia wody. Czyste i zdezynfekowane dłonie już po 30 sekundach. 

Pojemności:
Tubka - 20 ml, 30 ml, 50 ml, 200 ml z zakrętką lub zamknięciem (nadruk: 1, 2 kolory lub fullcolor)
Butelka - 50 ml (nadruk: fullcolor)
Saszetka - 3 ml, 5 ml (nadruk: fullcolor)

Wyceny - prosimy o podanie rozmiaru i ilości oraz ewentualnego nadruku.  ZAMÓW 

 

 

Długopis Senator POINT

Ponadczasowa klasyka. Elegancki i uniwersalny z wkładem magic flow. Do wyboru 13 kolorów. Możliwość oznakowania full color. Made in Germany.

ZAMÓW 

 

 

Kubek ILONA

Prawdziwy bestseller. Obły, ceramiczny kubek  z białym środkiem dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Nadruk bezpośredni logo lub kalka ceramiczna dają gwarancję trwałości oraz idealnych kolorów. 

ZAMÓW 

 

 

Zawieszka do bagażu "Walizka"

Idealna na podróż dla każdego. Wystarczy wpisać swoje dane a bagaż nigdy nie zginie.

ZAMÓW 

 

 

Parasol REVERS

Ten rewolucyjny parasol wyróżnia się nie tylko kształtem ale też funkcjonalnością. Poprzez odwrócenie ruchu zamknięcia parasola woda, która osadziła się na czaszy pozostaje wewnątrz. Dzięki temu użytkownik oraz otoczenie pozostają suche. Dodatkowo parasol wyróżnia się charakterystyczną rączką, która jest bardzo przydatna w sytuacjach gdy trzeba wykonać czynność obiema rękoma. 

ZAMÓW 

 

 

Power bank VIVID 4000mAh

Power bank o niezwykłej, gumowanej powierzchni. Kształtem i rozmiarami przypomina smartfona a design dopełnia miła kolorystyka. VIVID posiada chowany zintegrowany kabel z wtyczką micro USB oraz dodatkowy port USB do ładowania 2 urządzeń jednocześnie. Power banka ładowany jest przez port micro USB. Dodatkowo posiada 4 diody informujące o poziomie baterii. Wejście 5 V / 1 A, wyjście 5V / 1 A (zintegrowany kabel) i 2.1 A (port USB). Pojemność 4000 mAh. W zestawie dołączony kabel z wtyczką micro USB.

ZAMÓW 

 

 

Copyright @ holaguapo 2018

EVENTY I REKLAMA

W WERSJI

P R E M I U M

+48 668 828 824

holaguapo@holaguapo.eu

 

Szybki kontakt:

Zapisz się na NEWS!letter